Vrijdag 6 september moest vrijgehouden worden, wat er zou gebeuren was nog een verrassing. De avond werd een aaneenschakeling van verrassingen – onze leden ontpopten zich als echte showmasters, salesmannen, BBQ chef, barmanager en niet te vergeten zanger/essen. Alles bij elkaar een top avond!
Voor iedereen behalve Gilbert was 1 ding géén verrassing: het magazine over Gilbert 10 jaar bij LTVZ. Na mooie woorden van de voorzitter werd dit overhandig en werd Gilbert uitgebreid bedankt voor de afgelopen 10 jaar dat hij bij onze club is.

Kort daarna barstte de regen los en ging iedereen héél knus bij elkaar zitten op het terras, onder de overkapping. De Swingo (georganiseerd door team activiteiten) was zeer geslaagd, er werd bingo geroepen, gezonden & gedanst (in de regen). Alle foto’s van deze avond en de clubkampioenschappen staan hier: Facebook
Voor de BBQ en dit feest werden eerst natuurlijk wedstrijden gespeeld van de clubkampioenschappen, jeugd & volwassenen. Tijdens de laatste wedstrijden werd nog een loterij georganiseerd. De organisatie van de loterij werd strak geregeld door de meiden: prijzen inpakken, prijzen omroepen en zelfs tips meegeven voor de meer onhandige leden. Zonder verkochte loten geen loterij en dat hebben de jongens voor hun rekening genomen – niemand werd overgeslagen en werd minstens 1 keer gevraagd om loten te kopen.
Het hele toernooi begon direct na de zomervakantie – dan staat iedereen natuurlijk weer te popelen om de clubkampioenschappen te spelen. Deelnemers werden gekoppeld aan een maatje die zorgvuldig was geselecteerd door het vers uitgebreide team clubkampioenschappen (Steven, Ronald, Natacha, Oresta, Marijke, Seb en Jeroen) en de jeugdcommissie (Annet, Soraya & Kate). Volwassenen en jeugdleden spelen gedurende 2 weken wedstrijden tegen elkaar. Voor Rood & Oranje was er 1 middag met voorronden en ook finales op finalezondag.
De planning voor volgend jaar wordt nog besproken (vanwege een late schoolvakantie), bijvoorbeeld voor de voorjaarscompetitie in maart of na de najaarscompetitie in oktober worden overwogen. Of wellicht beide zodat enkels en dubbels uit elkaar gehaald worden. Op die manier zou iedereen meer tijd hebben om ook te enkelen en krijgen beide disciplines de aandacht die zij verdienen. In 2024 waren de LTVZ enkel clubkampioenen Lennart van Zon en Ellen Fransen. In het overzicht staan alle winnaars:


